5 סיבות מדוע שילוט חשוב לעסק שלך

5 סיבות מדוע שילוט חשוב לעסק שלך

שלטים הם לא רק משהו שאתה מכניס לרשימת הדברים שלך לעשות עבור חזית החנות או בית העסק שלך, הם חשובים יותר מזה. צריך להשתמש בהם בצורה הרבה יותר אסטרטגית כדי להשפיע לטובה על העסק שלך.


במחקר של אוניברסיטת בריגהם יאנג, מוצרים עם שלטים גברו על מוצרים ללא שלטים ב-18%, גם אם השלט היה רק ​​סימן מידע לגבי מה המוצר.

רושם ראשוני נחשב, ולסימנים יש חלק עצום באופן שבו הלקוחות רואים את המותג שלך. יש לזה השפעה על תדמית המותג שלך ועל הסיבה לכך שלקוחות בוחרים להשתמש במוצרים או בשירותים שלך על פני המתחרים שלך.

אנו בוחנים חמש סיבות חשובות מדוע כדאי להשתמש בשלטים עבור העסק שלך.

לספר לאנשים מי אתה ומה אתה עושה

זו אולי אחת הסיבות הברורות ביותר להשתמש ולשלב שילוט עסקי. קמעונאים ומסעדות משתמשים בשלטים למטרה זו, השלט הראשי בדרך כלל אומר לך את שמם ואז שלטים נוספים נותנים לך אינדיקציה טובה מה הם מוכרים. זה עוזר ללקוחות לבחור אם מה שאתה מציע הוא עבורם או לא. כמות המידע ואיכות השלטים שלכם גם יעודדו אותם לבחור בך על פני המתחרים שלך.

להדריך אנשים לעסק שלך

לדברי סלביס, יותר מ-1 מתוך 2 לקוחות נסעו ולא הצליחו למצוא עסק מכיוון שהשלט היה קטן מדי או לא ברור.

ייתכן שהעסק שלך לא נמצא במקום ברור אז תצטרך לעזור לאנשים למצוא אותך. למשוך אנשים מרחוק זה מאוד חשוב, אתה רוצה שהם יעקפו מתחרים ויבואו אליך. שימוש בשילוט יצירתי וייחודי שקל לזהות יעזור להשיג מטרה זו.

לקדם משהו

שלטים יכולים להשפיע באמת על יצירת יותר מכירות. אם יש לך מבצע או הצעה מיוחדת שילוט חיצוני או חלון יצירתי יכול לעזור למשוך אנשים להיכנס לחנות כדי לנצל את המכירה שלך

שתף את מסרי המיתוג שלך

שיווק העסק שלך באמצעות שלטים עוזר לבנות מודעות למותג על ידי הבטחת כל הצבעים, הגופנים והמסרים שלך עקביים. ישנן דרכים רבות שבהן תוכל להשיג בניית מותג נוסף, כגון הוספת המלצות מלקוחות על שלט או פוסטר, שיתוף המשימה והערכים שלך על שלטים פנימיים שהמבקרים יכולים לקרוא. אתה יכול גם להשתמש בסימנים אלה כחלק מהתקשורת השיווקית הפנימית שלך, שבה אתה גם משתף תמונות של מוצרים שאתה מייצר, שירותים שאתה מציע, משתף הישגי עובדים

כלי שיווקי חסכוני

הסימנים הם קבועים. הם משווקים את העסק שלך 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה. השקעה בשילוט איכותי ויצירתי תקצור את היתרונות בטווח הארוך.

עבודה עם חברת השילוט שלכם על מנת לעזור לכם להרכיב חבילת שלטים שעוזרת לקדם את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר, תעזור לכם למשוך לקוחות ותבדל אתכם מהמתחרים.