5 סיבות למה כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם

קניית.עוקבים באינסטגרם

אינסטגרם התבררה כאחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הגדולות ביותר כיום ואתה לא צריך שנספר לך את זה. עם יותר ממיליארד משתמשים חודשיים, היא נופלת במקום השני רק לפייסבוק מבחינת מספרים. מסלבריטאים ועד מנהיגים עולמיים ועד מותגים רב לאומיים, כולם אוהבים אינסטגרם ולהיות באינסטגרם.

הכוחות של אינסטגרם אינם סוד גם עבור משווקים ויזמים. הוא מספק דרך חדשנית לשווק מוצרים, לבנות מותגים ולהיכנס לקהלים חדשים. מסעות פרסום באינסטגרם עוסקים בסך הכל במספר העוקבים שיש לך.

קניית.עוקבים באינסטגרם הפכה אט אט לנורמה בקרב משווקים רבים, משפיענים ועוד. הנה 5 סיבות מדוע כדאי לך לעשות זאת גם כן.

מהיר, ישיר ומוכח

אם לומר זאת במילים הפשוטות ביותר, גם מהאתרים הטובים ביותר לרכישת עוקבים באינסטגרם כמו היא השיטה הקלה והישר ביותר להשיג אחיזה בפלטפורמה. יש המון אסטרטגיות וטריקים להביא אותך לשם בהדרגה אבל אם יש לך מטרה ספציפית בראש, זו הדרך ללכת.

השימוש בהאשטאג בהחלט יגדיל את טווח ההגעה שלך, בסופו של דבר תקבל כמה הטבות אך לעולם לא תבטיח לך מספר עוקבים. אתה רק צריך לחכות ימים או אפילו חודשים כדי להתחיל לראות את התוצאות. לפעמים זה אפילו לא יעבוד.

גם אם תצליחו להגיע ליותר אנשים, אין ערובה שהם בסופו של דבר ילכו אחריכם. מצד שני, כשאתה קונה עוקבים אתה יכול לקבל כל סכום ממש בידיים שלך ויהיו להם עוקבים מובטחים.

במקום שתצטרך לחפש חיזוקי מעורבות דמיוניים, תקבל אנשים לגיטימיים שעוקבים אחריך תוך זמן קצר. בהתאם לספק, אתה יכול לקבל אלפי עוקבים מסירה תוך יום אחד. הרבה אתרים מציעים אפילו למעלה ממיליון עוקבים.

גם קניית תגובות באינסטגרם אינה דורשת דרישות. כל מה שאתה צריך זה חשבון ציבורי וקישור אליו. אתה צריך להיות מודע לכמה זיופים שמוציאים אנשים מהחשבונות והכסף שלהם על ידי בקשת הסיסמאות שלהם.

משפר את המעורבות

היתרון הברור ביותר של קניית עוקבים מגיע בצורה של מעורבות מוגברת. אם אתה לא מכיר את המושג מעורבות, זה בעצם האינטראקציות של משתמשים אחרים עם החשבון שלך. לדוגמה; לייקים ותגובות. עוקבים הם המפתח שאתה צריך כדי להשיג מעורבות באינסטגרם וקנייתם ​​היא המדד הקל ביותר שאי פעם תוכל לנקוט.

מושלם למתחילים

אם אתה רק נכנס לאינסטגרם עם חשבון חדש לגמרי, רכישת עוקבים באינסטגרם היא ההתחלה המושלמת שאתה צריך. בניית חשבון מהקרקע היא קשה ורבים מהחדשים בסופו של דבר לא ממריאים לעולם.

בנוסף, זה עוזר לך לנצל את טווח ההגעה הבלתי משתנה של החשבון החדש שלך. זו הסיבה לכך שהרבה משתמשי מדיה חברתית בוחרים ליצור חשבונות חדשים לגמרי כשיש להם משהו חדש בראש.

זה לא אומר שרק משתמשים חדשים יכולים להפיק תועלת מקניית עוקבים. רכישת עוקבים יכולה לעזור לך בגדול אם האינסטגרם שלך נמצא בשפל וצריך דחיפה.

מגדיל את טווח ההגעה שלך

ככל שהמעורבות בחשבון שלך גדלה, כך גם טווח ההגעה שלו לקהל של אינסטגרם עולה. בגלל מספר גדול של עוקבים, ייתכן שהחשבון שלך והפוסטים שלך יתחילו להופיע בקטע 'חקר' של אינסטגרם ובעדכונים של משתמשים אחרים. מכאן שקניית עוקבים יכולה בסופו של דבר להביא לך יותר עוקבים באופן אורגני.

מגביר את המצגת

קבל כמות מוצקה של תגובות באינסטגרם יעזור לך לשפר את הביצועים אבל גם יגרום לך לתת רושם ראשוני חזק. אנשים נוטים יותר לעקוב אחר חשבונות שכבר יש להם עוקבים טובים. זה גורם לך להיראות כמו עסקה אמיתית ומוסיף תחושה מקצועית. זה גם יכול לעזור לך לקבל את תג האימות בחשבון שלך.

לסיכום

כשאינסטגרם הושקה לראשונה, היא נתפסה כרשת נישה, המשרתת משתמשים שרצו לשתף תמונות של ארוחת הצהריים שלהם, השמלה החדשה שהם קנו או השקיעה שהם עדים לה בחופשה שלהם.

אבל עכשיו, אינסטגרם היא הרבה יותר מזה והיא ממשיכה להיות גדולה יותר ויותר. זה הפך להזדמנות שיווקית גם לאנשים פרטיים וגם למותגים. אם אתה חולק את אותו חזון, רכישת עוקבים באינסטגרם יכולה להיות בדיוק העזרה שאתה צריך. זה לא רק יעזור לך להשיג מעורבות באינסטגרם אלא גם לבנות לקראת נוכחות מקוונת גדולה יותר.