ההבדל בין נדל״ן וירטואלי לפיזי

ההבדל בין נדל״ן וירטואלי לפיזי

במבט ראשון, נדל"ן וירטואלי ונדל"ן פיזי אולי לא נראה שיש להם הרבה במשותף. אבל מבט מתחת למכסה המנוע מספר סיפור אחר לגמרי.

יש הרבה דרכים לחשוב על המטא-וורס כרגע. אתה יכול לחשוב על זה כעל חבורה של משחקים מטופשים ויקרים לילדים שלעולם לא יוצאים לאור השמש, או כהשקעה שוקקת לטווח קצר שנועדה לקרוס ולהישרף, או שאתה יכול להסתכל על זה דרך אחרת עדשה: כמקום לבצע השקעות אמיתיות לטווח ארוך יותר שיש להן הרבה מן המשותף לנדל"ן בעולם האמיתי.

זה אולי נשמע ממש שם במבט ראשון, אבל לנדל"ן metaverse יש לא מעט מהמשותף לנדל"ן בעולם הפיזי. השקעות נדל"ן Metaverse עוקבות אחר רבים מאותם עקרונות כמו השקעות נדל"ן מקבילות בעולם האמיתי.

נדל"ן Metaverse הוא ייחודי ומקרקעין

כל חבילת נדל"ן על פני כדור הארץ היא, בהגדרה, ייחודית לחלוטין. לדוגמא רכישת דירה בפורטוגל לא דומה לרכישה של דירה בישראלאפילו שני מגרשים שיושבים זה ליד זה עשויים להיות בעלי שטח מעט שונה, או שהשמש פוגעת בהם מעט שונה, או שיש להם משאבים שונים מתחת לאדמה. הם גם מוגדרים בדרך כלל על ידי תיאורים משפטיים ייחודיים ומוקלטים במסד נתונים מרכזי שבו כל אחד יכול לראות מי הוא איזה ומסכים ששמות החבילות השונים הללו הם חבילות שונות.

הקרקע עצמה היא מקרקעין. אין דרך להעביר, נגיד, בלוק 1, מגרש 3 של Sunshine Acres לבלוק 6, מגרש 12. זה פשוט לא אפשרי. המיקום הוא חלק חיוני מזהות המקרקעין. בלי המיקום, זה במקום אחר לגמרי.

כך גם במטא-וורס. כל חבילה מתוארת באופן ייחודי וממוקמת במקום קבוע שלא ניתן לשינוי. במקרה זה, חשוב לציין גם היכן במטא-ברס מגרש נמצא, כמו Decentraland EST #1747 או The Sandbox LAND #47537, אך אותם עקרונות של אי-הומוגניות וחוסר תנועה עדיין חלים.

קרקע Metaverse ניתן לשפר ולמכור או לשכור

בנדל"ן בעולם האמיתי, כאשר משקיע נדל"ן רוכש הרבה, הוא בדרך כלל עושה זאת עם איזושהי תוכנית. אולי הם מתכוונים להקים מיני-קניון או פיתוח דיור, אבל לעתים רחוקות הם מתכוונים פשוט לקנות את הקרקע ולשבת עליה (אם כי זה בהחלט קורה). השבחת קרקע בעולם האמיתי היא דרך מצוינת להעלות באופן פתאומי ולתמיד את ערכה, במיוחד כאשר השיפורים תואמים את השימוש הגבוה והטוב ביותר של הנכס, או במילים אחרות, זה השימוש הטוב ביותר האפשרי של הקרקע בהתחשב בכלכלה המקומית. תנאים.

כאשר אנו מדברים על נכס מטא-וורס, לעתים קרובות אנו מדברים על מגרשים מכיוון שזו יחידת הבסיס של הרכישה. מה שאתה עושה עם מגרש metaverse ברגע שיש לך בעלות זה לגמרי תלוי בך. אתה יכול לבנות בית, מבנה מסחרי, שלט פרסום, או אפילו משהו כמו חלל אירועים שבו אתה יכול למכור כרטיסים או NFTs מסוג אביזרים שייחודיים לחוויה זו. אתה יכול לשפר את החלל.

ואם השיפורים האלה מוצלחים ובוצעו היטב, אתה יכול גם למכור את כולו במחיר הרבה יותר גבוה כמגרש משופר (נקרא לעתים קרובות אחוזה, אם כי מונח זה יכול לחול גם על מגרשים מרובים שנמכרים יחד). לחלופין, אתה יכול להחזיק אותו ולהשכיר אותו לקמעונאים או למשתמשי metaverse מזדמנים המחפשים חוויה מסוג אחר. בדיוק כמו נדל"ן מהחיים האמיתיים, אתה יכול לשפר את הנדל"ן metaverse לשימוש הגבוה והטוב ביותר כדי לייצר הרבה יותר ערך ממגרש ריק.

יישום עקרונות נדל"ן בעולם האמיתי על נדל"ן metaverse

נכון לעכשיו זה יכול להיות מסובך לקבוע הערכות שווי של נדל"ן במטא-וורס כי זה סוג של מצב משתנה כל הזמן, אבל רוב אותם כללים עדיין חלים. המיקום הוא עדיין הכל, והשירות הוא שנייה קרובה. לדעת את ההבדל בין מגרש טוב למגרש פנטסטי ב-metaverse הנכון מרגיש בלתי אפשרי בהתחלה, אבל פשוט תסתכל על מי מקים חנות בקרבת מקום וכיצד נעשה שימוש ברכוש שלו. תסתכל על זרימת התנועה והפופולריות העצומה של כל פלטפורמה נתונה.

אם לוקחים את זה לרמה בסיסית מאוד, קווי הדמיון בין נדל"ן בעולם האמיתי לנדל"ן במטאוורס מקבילים באופן מדאיג. ה-metaverse מייצג עולם חדש (וסדרה חדשה לגמרי של כלכלות) עבור כל כך הרבה אנשים, גם אם הוא לא "אמיתי" בסטנדרטים מיושנים שדורשים דברים כמו חמצן.