דרופשיפינג באיביי: איך תעשו את זה נכון ב 2021

דרופשיפינג באיביי: איך תעשו את זה נכון ב 2021

דרופשיפינג באיביי בפוסט זה תלמדו כיצד לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר ב2021, בהצלחה 🙂

eBay הוא אחד מאתרי המכירות הפומבים והמפורסמים בעולם: נוסד בשנת 95 ', זהו אתר שבו מיליוני מבקרים קונים כל מיני מוצרים ושם מדי יום מסתובבים אלפי אנשים, אפילו ללא מטרה, פשוט מחפשים מבצעים טובים.

המשמעות היא שבפלטפורמה זו תוכלו למצוא קהל עצום ללא צורך בהוצאות שיווק גדולות ומסיבה זו, eBay היא שוק אטרקטיבי ביותר עבור רוכשים ראשונים, בעלי עסקים קטנים וזה יכול להיות גם ההזדמנות המושלמת עבורכם.

למעשה, זה מצריך פחות הוצאות כספיות מחנות רגילה, דרופשיפינג באיביי יכול לספק שער מצוין לקמעונאות מקוונת עבור מוכרים שרק התחילו או מעוניינים לבדוק כמה מוצרים.

מה זה איביי בכלל?

ברבעון הרביעי של שנת 2020 איביי הגיעה ליותר מ- 185 מיליון קונים פעילים ברחבי העולם, עם צמיחה של 5% בהשוואה לשנת 2019.

בדצמבר 2019 פרסמה statista.com נתונים סטטיסטיים על אתרי הקמעונאות הפופולריים ביותר בארה"ב, בהתבסס על מספר המבקרים החודשי הייחודי.

התוצאה היו שאמזון הייתה הפופולארית ביותר עם 215 מיליון משתמשים בחודש במהלך הרבעון ו- eBay, שנייה עם 106,9 מיליון מבקרים חודשיים ייחודיים.

אז איביי אטרקטיבית יותר מאתרים מפורסמים אחרים כמו Etsy.com ו- Apple, כאשר 33,3% מהמבקרים בה נמצאים בניידים ומדורגים גם כאחת מאפליקציות הקניות הסלולריות הפופולריות ביותר בארצות הברית החל מספטמבר 2019.

EBay, שנוסדה בשנת 1995, היא שוק המציע סחורות ושירותים הן לסוחרים והן לקונים.

"משנת 2000 עד 2019 מדד שירות הלקוחות האמריקאי רשם את רמת שביעות הרצון של הלקוחות מאיביי.

ציוני ASCI מחושבים בסולם של 100 נקודות ובמהלך פרק הזמן שנקבע, ציון ה- ASCI של eBay נותר גבוה באופן עקבי.

במהלך אותה תקופה, ציון שביעות הרצון הנמוך ביותר של eBay היה בשנת 2015 עם 75 נקודות אינדקס. מצד שני, בשנת 2004, eBay השיגה את הציון הגבוה ביותר שלה עם 84 נקודות מדד. " (statista.com).

נתונים סטטיסטיים אלה יכולים לתת לך מושג על הפוטנציאל של פלטפורמה זו, שהיא שוק ענק, מלא מבקרים שאליו תוכל להגיע במינימום מאמץ.

המאפיין הייחודי שלה הוא שמוכרים יכולים להחליט בין שירות מכירה פומבית מקוונת או אפשרות לקנות עכשיו.

אתה יכול להציע כמעט כל דבר: מכוניות, אלקטרוניקה, בגדים ועד עתיקות.

סוחרים צריכים לפרסם מוצר עם הצעת מחיר התחלתית ותאריך תפוגה ולהמתין למחיר שיעלה. בדרך כלל ככל שההצעה ההתחלתית נמוכה יותר, כך גדל הסיכוי שלקוחות יציעו על המוצר, בתום זמן ההצעה, המוצר יימכר למציע הגבוה ביותר.

עם זאת, סוחרים יכולים גם למכור את המוצרים שלהם ישירות, כמו באמזון ולשלוט במחיר המוצר.

מה זה עסק של דרופשיפינג?

יש מספר עצום של פריטים ב- eBay, אך האם הבנתם שסוחרים רבים באיביי מעולם לא באמת מטפלים במלאי הדברים שהם מוכרים באינטרנט?

הם פשוט מוצאים את המוצרים שלהם מספקים אחרים, בדרך כלל במחירי B2B, ומפרסמים פריטים אלה בחנות eBay שלהם. סוחרים רבים ישתמשו באותן תמונות, כותרות פריטים ותיאורים הניתנים על ידי הספקים שלהם במיקור חוץ.

שיטה זו נקראת Dropshipping.

דרופשיפינג היא שיטת שרשרת אספקה ​​המאפשרת לבעל החנות למכור מוצרים מבלי להחזיק אותם פיזית במחסן.

כאשר מתבצעת קניה בחנות הוא פשוט שולח את פרטי המשלוח לספק הממלא ושולח את ההזמנה על שמו ישירות ללקוחות הסופיים.

מכיוון שהמוצרים מועברים ישירות ללקוחות הסופיים, דרופשיפר עובד בעצם כסוכן או כקמעונאי בין הספק לקונה, ומקנה פריטים ומכירה במחיר קמעונאי ממוצע.

דרופשיפינג מותר ב- eBay אם הסוחר יכול להבטיח אספקה ​​במסגרת הזמן המצוינת ברישום המוצרים.

עם זאת, זמן המסירה ואיכות המוצר אינם בשליטת המוכר באופן ישיר ו- eBay מציבה את האחריות המלאה בידיהם.

מסיבה זו, מציאת הספק המתאים חיונית ב- eBay, ולמטה אנו נראה לך כיצד לעשות זאת.

דרופשיפינג באיביי

בחודשים האחרונים נאסרו על ידי eBay דרופשיפרים רבים מכיוון שלא עמדו בדרישות.

ההגדרה של eBay לדרופשיפינג היא "כשאתה קונה מלאי מספק ועובד איתם כדי לשלוח פריטים ישירות לקונים שלך מבלי לטפל בהם בעצמך.

דרופשיפינג, שבו אתה ממלא הזמנות ישירות מספק סיטונאי, מותר ב- eBay.

זכור שאם אתה משתמש במשלוח, אתה עדיין אחראי על המסירה הבטוחה של הפריט במסגרת הזמן המצוינת ברישום שלך ועל שביעות הרצון הכללית של הקונה מהרכישה שלו.

עם זאת, רישום פריט ב- eBay ואז רכישת הפריט מקמעונאי אחר או משוק אחר שנשלח ישירות ללקוח שלך אינו מורשה ב- eBay.

פעילות שלא תואמת את המדיניות של eBay עלולה לגרום למגוון פעולות, כולל אך לא רק: סיום או ביטול של רישומים מבחינה ניהולית, הסתרה או הורדה של כל הרישומים מתוצאות החיפוש, הורדת דירוג המוכר, הגבלת קנייה או מכירה, אובדן קונה או מוכר.

הגנה והשעיית חשבון.

כל העמלות ששולמו או ישולמו ביחס לרישומים או חשבונות שבהם אנו מבצעים כל פעולה לא יוחזרו או ייזקפו לחשבונך בדרך אחרת. " – שאלות נפוצות על eBay –

הם רוצים להיות בטוחים שבבעלותך את המוצרים שאתה מוכר ושאתה יכול למלא את ההזמנות שלך מבלי שהמוצרים אזלו מהמלאי וזה אומר ש- Dropshipping ישירות מ- Aliexpress או משווקים אחרים אינו מותר.

יתרונות וחסרונות לעשות דרופשיפינג באיביי

יתרונות וחסרונות של דרופשיפינג באיביי

ברור שלדרופשיפינג ב- eBay יש יתרונות וחסרונות ועדיף להכיר אותם לפני שתתחיל למכור.

יתרונות

 • קל להתחיל: להתחיל ב- Dropshipping ב- eBay מאוד פשוט, במיוחד אם אתה משתמש בתוכנות כגון Yakkyofy כדי לבצע את ביצוע ההזמנות שלך באופן אוטומטי.
 • עלויות הפעלה נמוכות: אינכם צריכים לקנות כמות גדולה של מניות מראש
 • הרבה נראות: כאמור, ל- eBay יש מספר עצום של מבקרים, כך שאם אתה מוכר בפלטפורמה זו, יש לך אלפי לקוחות פוטנציאליים. זה אומר שכבר יש לה בסיס לקוחות ענק ונאמן.
 • אין צורך בכישורים טכניים: כדי למכור ב- eBay אתה לא צריך לפתוח חנות, אתה לא צריך שום ידע בתכנות או שיווק, אלא רק חוש עסקי.
 • עלויות שיווק נמוכות: דרופשיפינג ב- eBay פירושו שאתה לא צריך להשקיע הרבה בשיווק, כמו שאתה עושה בדרך כלל כדי למצוא לקוחות עבור החנות שלך, אלא רק הופך את הרישומים שלך לגלויים ב- eBay.
 • גמישות: אנשים רבים מתחילים למכור מוצרים באופן מקוון כדי לקבל זרם הכנסות שני, והדרופשיפ ב- eBay הוא ממש פשוט, ממש גמיש, ומאפשר לך לקבל עבודה אחרת או למכור ב- eBay מכל מקום שתרצה. אתה רק צריך מחשב נייד וחיבור אינטרנט טוב.
 • סיכון מינימלי: אינך צריך לבזבז הרבה כסף מראש על דרופשיפינג ב- eBay ואם מוצר כבר לא כל כך מוכר, תוכל לעבור בקלות למוצר אחר מבלי לאבד הרבה כסף. בנוסף, קנה המידה של עסק הדרופשיפינג שלך ב- eBay קל יותר מחנות מקוונת מסורתית, בתנאי שיש לך קשרים טובים עם הספק שלך, תוכל לגדל את העסק שלך ללא הסיכונים והעלויות הכרוכים בהרחבה אופיינית, כגון שטחי משרדים, תקורה, שכר עובדים נוסף , השכרת מחסן וכן הלאה.

חסרונות

 • תחרות: דרופשיפינג ב- eBay, תצטרך להתמודד עם הרבה מתחרים, למעשה, מוכרים אחרים יוכלו למצוא את אותו מוצר כמוך ולמכור אותו במחיר נמוך יותר, ולכן עדיף שתעשה מחקר לפני שתבחר באילו פריטים מכירה.
 • עמלת eBay / רווחים נמוכים: כשאתה מוכר ב- eBay אתה צריך לשלם עמלה לשוק, אז אתה צריך לקחת בחשבון שכשאתה מוכר בפלטפורמה זו המרווח שלך יהיה נמוך ממה שאתה יכול לצפות בחנות הדרופשיפינג שלך.
 • משימות יומיומיות: דרופשיפינג ב- eBay, עליכם לבדוק מדי יום את המוצרים, המחירים והזמינות שלכם במחסן הספק.
 • אין נאמנות של לקוחות: בעת מכירה ב- eBay אין לך אפשרות להתאים אישית את החנות שלך או להשיג נאמנות לקוחות באמצעות טכניקות שיווק ומכירה. תחשוב על זה, אתה זוכר את שם החנות שקנית ממנה פריט ב- eBay או באמזון?
 • אחריות: אתה אחראי לכל פריט שאתה מוכר, ולכן המשמעות היא שאם יש לך בעיה או עיכוב כלשהו במשלוח שלך, האחריות מוטלת עליך לא על הספק.
 • לא קל למצוא ספק: באמת קשה ליצור קשר סיטונאי עם ספקים, שכן מעטים מאוד יציעו שירותי דרופשיפינג אלא אם כן תוכלו להוכיח שתוכלו להשיג תוצאות נהדרות.
 • קנו מלאי קטן: כאשר דרופשיפינג ב- eBay עליכם להחזיק מלאי קטן של מוצרים.
 • מדיניות והגבלות של eBay: כדי להפיל חוקי ב- eBay עליך למצוא ספק ששומר על המניות שלך ושולח אותן עבורך, ארביטראז 'אינו אפשרי. אם אתה לא מציית לכללי eBay יכולות להיות לך השלכות חמורות.

על פניו, דרופשיפינג ב- eBay נראה לא פשוט, אך עליכם לקחת בחשבון את החסרונות שהוזכרו לעיל.